Projektowanie i architektura wnętrz w Częstochowie

Oferowane przez nas usługi z zakresu architektury i projektowania wnętrz w Częstochowie przeznaczone są dla osób, które cenią sobie funkcjonalność oraz piękno przestrzeni. Jako profesjonaliści do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, z dbałością o każdy szczegół na wszystkich etapach realizacji projektu. Tworzymy go z pasją, zgodnie z pomysłami naszych Klientów, co pozwala nam stworzyć przestrzeń odpowiadającą konkretnym oczekiwaniom.

Realizacje prywatne

Każdy z nas marzy o własnej przestrzeni i często ją sobie wyobraża. W głowie przewija nam się wiele pomysłów dotyczących ilości pokoi, ich rozkładu, czasem do swoich wyobrażeń dołączamy taras, ogród i wspólną przestrzeń z kominkiem dla mieszkańców. Wszystkie plany i wizje co do wyglądu naszego miejsca warto skonsultować z profesjonalistami. Z racji tego, że wykończenie domu czy mieszkania jest dużą inwestycją, warto zdecydować się na usługę architektoniczną – projekt będzie wizualizacją, która zobrazuje efekt końcowy pracy architekta. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz nie tylko w Częstochowie. Specjalizujemy się również w aranżacjach – dostosowujemy poddasze, aby mogło pełnić funkcję mieszkania czy biura, a starym wnętrzom nadajemy nowe przeznaczenie.

Realizacje publiczne

LabStudio to także firma, która oferuje usługi z zakresu architektury i projektowania wnętrz biurowych, restauracji czy sklepów na terenie Częstochowy i nie tylko – działamy również w innych miastach. Na swoim koncie mamy dość bogate grono Klientów, którzy zaufali nam w kwestii projektowania wspólnych przestrzeni publicznych. Komfort oraz wygoda w pracy to cechy, które wpływają bezpośrednio na motywację oraz efektywność pracowników. Doskonale powinna o tym wiedzieć osoba, która zamierza zaprojektować biuro. Klimat, nastrój oraz właściwie dobrany styl to cechy restauracji czy sklepu, do którego zaglądać będą stali jak i nowi klienci. Jesteśmy po to, aby pomóc w wydobyciu na światło dzienne wszystkich wspomnianych cech, które powinny charakteryzować wspólne przestrzenie. Pomożemy odnaleźć się wykonawcom w czytaniu rysunków technicznych czy wizualizacji. Od początku do końca będziemy czuwać nad tym, aby wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami naszego Klienta. Z chęcią przedstawimy także swoje pomysły i wytłumaczymy, co warto zmienić, co zostawić i na co zwrócić szczególną uwagę.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zlecenia. Z chęcią odpowiemy na wszystkie trapiące Państwa pytania i przedstawimy swoje pomysły.