Projektowanie wnętrz Katowice i Częstochowa

Od tego, jak wykreujemy przestrzeń wokół nas, zależeć będzie nasze samopoczucie, a także komfort na co dzień. Dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalisty – projektant wnętrz (Częstochowa) zadba o każdy detal i stworzy idealne warunki do życia w każdym miejscu. Zatroszczy się przy tym zarówno o funkcjonalność, jak i estetykę pomieszczeń.

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat duże doświadczenie pozwala naszej firmie na zaoferowanie jakościowych usług projektowania wnętrz. Bogata oferta oraz nowoczesne oprogramowanie komputerowe sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem precyzji działania.

Na czym polega projektowanie wnętrz?

Praca projektanta wnętrz to ogromne wyzwanie. Wymaga ona ogromnej wiedzy, doświadczenia, znajomości trendów wnętrzarskich oraz wyczucia stylu. Od umiejętności projektanta zależy nie tylko komfort mieszkańców, ale też funkcjonalność pomieszczeń oraz panujący w nich nastrój.

Projektowanie wnętrz Częstochowa Projektowanie wnętrz w Częstochowie

Do głównych zadań projektanta wnętrz należy aranżacja przestrzeni zgodnie z jej przeznaczeniem oraz potrzebami i oczekiwaniami jej użytkowników. Jego prace nie są tak rozległe jak architekta i zazwyczaj nie obejmują ingerencji w konstrukcję oraz elementy stałe bądź samonośne (prace związane z konstrukcją wykonujemy we współpracy z odpowiednimi specjalistami). Należy jednak zaznaczyć, że zakres jego kompetencji jest szerszy niż dekoratora. Zajmuje się bowiem aranżacją wnętrz zgodnie z upodobaniami klienta oraz wygodą użytkowania, ale też dbałością o maksymalną ergonomię pomieszczeń. Uwzględnia przy tym nie tylko względy estetyczne i najmodniejsze trendy, ale też dobór materiałów, a nawet rozkład instalacji. Jego pomoc sprawdzi się zarówno przy kompleksowym planowaniu aranżacji, jak i przy adaptacji poddasza bądź piwnicy czy też metamorfozie poszczególnych pomieszczeń.

Projektowanie wnętrz Katowice – szeroka oferta firmy

Na potrzeby klientów realizujemy projekty dla różnych przestrzeni, jak na przykład sypialni, salonu, pokoju dziecięcego, gabinetu czy też łazienki. Wielofunkcyjne programy komputerowe pozwalają nam również na stworzenie szkiców nowoczesnych kuchni, które wymagają bardzo wiele uwagi oraz dokładności działania. Przeprowadzone w ostatnich latach realizacje sprawiają, że poznaliśmy potrzeby klientów i stopniowo wdrażamy je dostosowując się do indywidualnych oczekiwań odbiorców. Oferujemy rozwiązania ponadczasowe, a kompleksowość usług sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić wykonawcę, nadzór autorski, a także znaleźć fachowców z wielu branż do wykonania różnego rodzaju prac oraz czynności.

Dokładne oraz innowacyjne – właśnie takie jest oferowane przez nas projektowanie wnętrz. Katowice są miastem, w którym nasze działania cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, co pozwala nam na zdobywanie dodatkowego doświadczenia oraz umiejętności w podejmowaniu różnego rodzaju nowych realizacji.

Projekty wnętrz – Częstochowa i okolice

Jeśli zależy Państwu na stworzeniu wyjątkowego miejsca na długie lata, zapraszamy do skorzystania z usług naszego studia. Wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz w Częstochowie, ale nie tylko. Z przyjemnością pomożemy w aranżacji przestrzeni dla klientów z całej Polski. Zajmujemy się planowaniem aranżacji nie tylko domów i mieszkań, ale także sklepów, biur, hoteli, restauracji, salonów urody i innych obiektów użyteczności publicznej. To nie lada wyzwanie, ponieważ wnętrza przestrzeni publicznej muszą spełniać o wiele więcej wymogów. Powinny być nie tylko funkcjonalne oraz dopasowane do charakteru konkretnej działalności, ale także zachęcać klientów do ponownych odwiedzin.

Stawiamy na indywidualne rozwiązania. Dlatego zanim przedstawimy Państwu swoją propozycję, dokładnie zapoznamy się z Waszymi potrzebami i oczekiwaniami. Kładziemy duży nacisk na dialog i współpracę z klientem. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i dopasowujemy je do realnych możliwości. Uwzględnimy również charakter i przeznaczenie danego miejsca. Zadbamy o każdy, nawet z pozoru nieistotny detal. Naszą misją jest stworzenie takiego projektu, który zachwyci klienta i będzie stanowił dokładną wizualizację jego oczekiwań oraz upodobań, a także w maksymalny sposób wydobędzie potencjał danego miejsca.

Projektowanie wnętrz – postaw na wiosnę w domu

Sporym zainteresowaniem klientów cieszą się różnego rodzaju akcesoria dające poczucie wiosennej atmosfery w pomieszczeniu. Polecamy przede wszystkim ogrody horyzontalne, które są charakterystyczne dla przestrzeni firmowych i komercyjnych. Odznaczają się one tym, że różnego rodzaju rośliny i trawy są umieszczone w specjalnych konstrukcjach i zawieszone na ścianie. W ten sposób może być przyozdobiony nie tylko salon czy gabinet, ale także recepcja i hol główny. Stworzony projekt wnętrz nadaje pomieszczeniu dodatkowej przytulności.

Również inne akcesoria mogą być wykonane z naturalnych materiałów. Bardzo popularne stały się klosze na lampy wykonane z drewna lub specjalnej plecionki. Niemal natychmiast po wejściu do pomieszczenia czuje się powiew świeżości oraz naturalną harmonię barw i kolorów.

Dodaj wnętrzom nieco ciepła i przytulności dzięki projektowaniu wnętrz – Katowice

Drewno od zawsze nadawało pomieszczeniom dodatkowej harmonii, spokoju oraz ciepła. W ostatnim czasie tego typu aranżacje cieszą się sporą popularnością nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale również komercyjnych, jak recepcje czy poczekalnie. Dokładność tworzonych projektów sprawia, że pomieszczenia odznaczają się nie tylko eleganckim wyglądem, ale również funkcjonalnością oraz wygodą użytkowania.

Projektowanie wnętrz Katowice Projektowanie wnętrz w Katowicach

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami naszej firmy oraz do skorzystania z oferowanych usług. Nowoczesne oprogramowanie komputerowe, z którego korzystamy, daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów. Wszystkie podejmowane działania projektowania wnętrz są realizowane z należytą skrupulatnością oraz dokładnością.

Nie mają Państwo sprecyzowanych oczekiwań i nie potrafią zdecydować się na konkretny styl? Dla nas to żaden problem. Spotkajmy się, porozmawiajmy… Mamy wyjątkowy dar – umiemy słuchać i czytać między wierszami. Z pewnością uda nam się rozpoznać Państwa ukryte potrzeby. A stąd już niedaleka droga do opracowania idealnej koncepcji! Przelejemy nasze propozycje na papier i wspólnie wybierzemy ostateczną wersję, a my zajmiemy się jej wcieleniem w życie.


Skontaktuj się z nami!