O firmie

Lab Studio jest autorską pracownią projektową, utworzoną w roku 2009. Od tego czasu świadczy ona usługi w zakresie architektury wnętrz, projektowania mebli, w dużej mierze tapicerowanych, czasem ogrodów oraz detali. Założona została przeze mnie, z wielkiej miłości do architektury i pasji tworzenia.

Abraham Maslow twierdził, że człowiek wrażliwy na piękno może chorować gdy w jego otoczeniu zabraknie harmonii i ja mu wierzę, w końcu był to geniusz. Kto by nie chciał, żeby codzienność była zwyczajnie ładna oraz “łatwa w obsłudze” czyli funkcjonalna. Ja twierdzę, że najlepszym sposobem na zobaczenie własnego pomysłu w krytycznym świetle, jest jego realizacja. Dom, mieszkanie, firma – to spore wyzwania. Urządzanie, budowa to koszty i stres. Jeśli  tylko możemy zrealizować swój pomysł na rysunku, zanim naprawdę wydamy całą energię oraz oszczędności na urzeczywistnienie go – jest to wielki komfort. Pozwoli on na uniknięcie błędów a w konsekwencji – dodatkowych stresów i kosztów. I to jest właśnie rola architekta wnętrz: człowieka, który widział nie jedną budowę i może służyć swoim doświadczeniem oraz ukierunkowanym odpowiednim wykształceniem, poczuciem estetyki.

Studia na Architekturze wnętrz skończyłam z dwoma wyróżnieniami. Pracowałam na nie sumiennie bo zawód projektanta był i jest dla mnie czymś ważnym i dobrym, pewnego rodzaju odpowiedzialnością. Wiem, że wielu z Nas ma swoją wizję, marzenia, sympatie i antypatie. Staram się to szanować, słuchać o potrzebach swoich klientów. Wyrażam także swoje zdanie, i zawsze mam swoje pomysły. Nie powielam koncepji, każda ma indywidualny charakter tak jak człowiek, który po nią przychodzi, stąd różnorodność moich prac. Jeśli pragniesz wnętrza, którego w moich koncepcjach nie widziałaś, nie widziałeś – znakomicie. Cokolwiek to jest – wchodzę w to. Zwykły, przytulny dom a może bardzo funkcjonalne nieduże mieszkanie? Albo coś całkiem  nietuzinkowego. Nie wiem jakbym uprawiała ten zawód gdybym nie lubiła wyzwań.

Zapraszam do kontaktu.

Wszystkiego dobrego i… pięknego.

Agnieszka Tatarowicz