O firmie

Da Ciebie

Firma to ludzie, którzy słuchają, próbują zrozumieć. Z otwartą głową, z poszanowaniem cudzych potrzeb i z uważnością wsłuchuję się w historie swoich klientów. Dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem, planuję i podpowiadam. Staram się spoić, mgliste czasem, wizje w spójną całość. Zależy mi na dobrym czasie i dobrych efektach, na satysfakcji oraz zaproponowaniu czegoś wyjątkowego.

Korzyści

Niewątpliwą korzyścią jaką osiągniesz współpracując ze mną jest możliwość wpływu na proces tworzenia projektu w takim zakresie, jaki będzie dla Ciebie wygodny. Jeszcze większą, jest fakt, że sam proces realizacji nie będzie już od Ciebie wymagał podejmowania z dnia na dzień ważnych, wiążących decyzji, szukania rozwiązań dla spraw, o których nie masz pojęcia, a o które z pewnością zapytają wykonawcy, ewentualnie zaprojektują te rozwiązania – z różnym skutkiem – sami. Jasny plan i kontrola nad tym co się dzieje na placu budowy to kolejna korzyść. Projekt, w którym niemal wszystko możemy przewidzieć zanim stanie się on rzeczywistością, wszystko możemy skorygować, poprawić to luksus, który pozwala spać spokojnie gdy ziszczają się Twoje sny o własnym gniazdku lub przestrzeni do pracy. Pozwala też zaoszczędzić sporo nerwów i środków.

Minimalizowanie ryzyka

Widywałam już takie realizacje, remonty, gdzie właściciel wzywał mnie kiedy sam dokonał aranżacji i dochodził do momentu, w którym już wiedział, że to nie zadziała. Takie sytuacje generują niemałe koszty i oczywiście niepotrzebny stres. Czasem z braku dodatkowych środków lub czasu musimy w takiej sytuacji pójść na kompromis. Tylko czy naprawdę tego chcemy dla inwestycji Naszego życia? Żeby cała była kompromisem? Dlatego właśnie projekty wnętrz oraz dobre rozplanowanie całego procesu realizacji oszczędzą Twój czas i pieniądze. 

Wygoda

Wiesz, że jest mnóstwo badań i opracowań na temat funkcjonowania człowieka, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej? To jest właśnie ergonomia. Jeśli dodam do tego wiedzę o Twoim rytmie dnia, o Twoich potrzebach, to jestem w stanie przygotować dla Ciebie rozwiązanie niemal idealne w granicach możliwości jakie daje mi opracowywana przestrzeń. Takie, w którym będziesz funkcjonował maksymalnie komfortowo i efektywnie, które będzie dopasowane do Ciebie, tak żebyś Ty nie musiał dopasowywać się do niego.

Konkrety

Jeśli myślisz, że jestem daleko, a chcesz zapytać o tyle rzeczy, w końcu być może pierwszy raz rozważasz zatrudnienie profesjonalnego architekta wnętrz? Nie jesteś pewien czy od razu chcesz czuć się zobowiązany do skorzystania z usługi. Doskonale to rozumiem, też jestem człowiekiem i cenię sobie możliwość wglądu oraz wyboru gdy czegoś potrzebuję. Przede wszystkim pamiętaj, że przyjadę do Ciebie, gdziekolwiek się nie znajdujesz, żebyśmy mogli się poznać, porozmawiać, zobaczyć wnętrze, które mamy opracowywać jeśli to tylko jest możliwe i wyrazisz na to zgodę. Nie musisz mnie szukać ani czuć się zobowiązany. Pierwsze spotkanie nie jest w żaden sposób wiążące.

Koszty

Zastanawiasz się ile to może kosztować, czy możesz sobie pozwolić na taką usługę. Jak wcześniej pisałam, inwestycja typu urządzanie mieszkania, domu, biura czy innego pomieszczenia/pomieszczeń to duża, wielowątkowa sprawa, duże koszty i stres. Naprawdę warto to uporządkować, żeby nie żałować potem przez kolejne lata użytkowania. Moje usługi mogą mieć różny zakres prac: od przygotowania prostego rysunku wraz z kilkoma wizualizacjami, o których wiem, że będą dla Ciebie najczytelniejsze, bo pozwolą zobaczyć jak najwięcej z planowanego efektu końcowego, do pełnego projektu wraz z doborem wszelkich materiałów czy wręcz nadzorem autorskim.

Kontakt

Przybliż mi swoje potrzeby a ja postaram się dostosować do nich ofertę. Potrzebujesz czasu? Rozumiem to: Każda oferta jest ważna 14 dni. Przemyśl wszystkie za i przeciw, zadaj tyle pytań ile potrzebujesz. Na wszystkie postaram się udzielić wyczerpującej odpowiedzi, być może także o coś zapytam w celu dopracowania oferty.

Wciąż się wahasz? Prześlij swój numer telefonu albo adres e-mail, w zależności od tego jaką formę kontaktu preferujesz a ja się odezwę, opowiem Ci dokładnie jak działam i odpowiem na Twoje pytania.

 

 

Zapraszam

labstudio@agamajer.pl

tel. 533 178 333