Architektura wnętrz Częstochowa

Osoby urządzające przestrzeń zarówno prywatną, jak i publiczną często zastanawiają się, z czyjej pomocy powinny skorzystać. Architekt wnętrz (Częstochowa), projektant, a może dekorator? Wszystko zależy od tego, na jakim efekcie nam zależy i jaki ma być zakres prac. Lab Studio w Częstochowie oferuje szeroki wachlarz usług, które pozwolą stworzyć designerską, a przy tym niebywale funkcjonalną przestrzeń!

Na czym polega architektura wnętrz?

To bardzo szerokie pojęcie. Od dekoratora czy projektanta architekt różni się tym, że kompleksowo zajmuje się przestrzenią. Może on ingerować nie tylko w jej aranżację, ale też konstrukcję i ogólny projekt obejmujący m.in. liczbę i rozkład pomieszczeń. Bardzo często jego praca rozpoczyna się na długo przed rozpoczęciem budowy. Zdarza się również, że wchodzi do domu czy mieszkania w stanie surowym i musi zaplanować każdy, nawet najmniejszy szczegół, by stworzyć przyjazną i funkcjonalną przestrzeń do życia. Dlatego musi posiadać ogromną wiedzę techniczną z zakresu materiałów, instalacji oraz budownictwa. Nie bez znaczenia jest również zmysł estetyczny oraz umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta. Wnętrze musi być bowiem przede wszystkim funkcjonalne, ale też przyjemne dla oka i w 100% odpowiadające gustom oraz potrzebom domowników.

Po czym poznać dobrego architekta wnętrz w Częstochowie?

Przede wszystkim należy rozróżnić, że architekt to osoba o znacznie szerszych kompetencjach niż projektant czy dekorator. To osoba o odpowiednich kwalifikacjach oraz kierunkowym wykształceniu. To bardzo ważny aspekt, ponieważ ingerencja w ściany, konstrukcje i instalacje wymaga ogromnej wiedzy technicznej. Warto również zwrócić uwagę na doświadczenie i portfolio – zdjęcia realizacji stanowią najlepszą wizytówkę każdego specjalisty. Dobry architekt to osoba o wysokich kwalifikacjach, ale i wyjątkowym poczuciu estetyki. Dzięki temu ma głowę pełną pomysłów i wyróżnia go niesztampowe, indywidualne podejście do każdego klienta oraz każdego wnętrza.

Architekt wnętrz – Częstochowa i okolice

Mogą nam Państwo zaufać. Tym, co wyróżnia nasze studio, jest nie tylko wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje. To również ogromna pasja i serce do wykonywanej pracy. Potrafimy słuchać klienta i zaproponować mu najbardziej optymalne rozwiązania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że to od nas w dużej mierze zależy komfort domowników i innych osób korzystających z danej przestrzeni. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by zaplanować i stworzyć przestrzeń jednocześnie funkcjonalną oraz estetyczną. Nie są nam obce zarówno klasyczne, jak i innowacyjne rozwiązania – jesteśmy w stanie odnaleźć się w każdym stylu.

Architektura wnętrz Częstochowa Architektura wnętrz w Częstochowie

Architekt jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie prac. Wykonujemy także nadzory inwestorskie i kompleksowo przejmujemy opiekę nad realizacją. Dbamy również o stały kontakt z klientem i na bieżąco informujemy o poczynionych postępach. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie prace przebiegną zgodnie z ustaleniami i nie zaskoczy Was żadna przykra niespodzianka przy odbiorze nieruchomości.

Podstawą działalności studia jest architektura wnętrz w Częstochowie i okolicach. Podejmujemy się również zleceń w innych regionach kraju. Mogą nam Państwo powierzyć architekturę wnętrz nie tylko prywatnych domów i mieszkań, ale i obiektów użyteczności publicznej. Przy tworzeniu wizji i projektów zawsze bierzemy pod uwagę nie tylko oczekiwania i preferencje klienta, ale też charakter i przeznaczenie danego miejsca oraz łatwość przeprowadzenia ewentualnych remontów w przyszłości. Możemy się pochwalić licznymi realizacjami dla restauracji, sklepów, salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych, przestrzeni biurowych i nie tylko.


Skontaktuj się z nami!