Architekt wnętrz Katowice

Profesjonalny architekt wnętrz – Katowice

Pracownia Lab Studio mieści się w Częstochowie, jednak nie znaczy to, że świadczymy usługi wyłącznie na terenie tego miasta. W dobie dzisiejszych technologii, istniejących szlaków komunikacyjnych i szybkiego transportu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji zleceń również w innych regionach Polski, w tym w Katowicach. To miasto stanowi źródło inspiracji dla wielu architektów wnętrz. Można tu znaleźć prawdziwe perełki modernizmu oraz futurystyczne obiekty, które doskonale wpisują się w wielkomiejski krajobraz.

Dla domu i firmy. Architekt wnętrz – Katowice

W naszej pracowni projektowej wykonujemy zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych głównie z rejonu Częstochowy oraz Katowic. Potrafimy stworzyć funkcjonalne aranżacje wnętrz dopasowane ściśle do Państwa potrzeb, a jednocześnie zgodne z trendami architektonicznymi. W czasie wielu lat pracy zdołaliśmy dogłębnie poznać rynek, co w połączeniu ze zdobytą w trakcie studiów wiedzą pozwala nam oferować usługi na wysokim poziomie. Słuchamy, doradzamy i zaskakujemy ciekawymi pomysłami. Potrafimy się odnaleźć w każdym zadaniu, niezależnie od tego, czy chodzi o zaprojektowanie przestani prywatnej, czy publicznej. Mieszkanie, willa, kawiarnia, biuro, studio taneczne, poczekalnia dla pacjentów – nie boimy się wyzwań!

Architektura wnętrz Katowice Architektura wnętrz w Katowicach

Jak pracuje architekt wnętrz w Katowicach?

W Lab Studio stawiamy na indywidualne podejście. Dobry architekt wnętrz wie, że tworzony przez niego projekt ma przede wszystkim spełniać wymagania klienta oraz wpisywać się w jego gust. Dlatego też współpracę rozpoczynamy od poznania Was. Chcemy wiedzieć, jaki styl życia prowadzicie, czym zajmuje się firma, dla której będziemy tworzyć aranżację wnętrz, jakie koncepcje architektonicznie się Państwu podobają i przede wszystkim, czego dokładnie od nas oczekujecie. Szczegółowy wywiad umożliwia zaprojektowanie przestrzeni ściśle dopasowanej do Waszych potrzeb, zapewniającej funkcjonalność, a jednocześnie estetycznej. Mamy głowy pełne pomysłów, a zaproponowane przez nas rozwiązania wydobywają z budynku to, co najlepsze. Przed przystąpieniem do prac przedstawiamy szczegółowe wizualizacje, dzięki którym mogą Państwo zapoznać się z naszą koncepcją. Wspólnie omawiamy ich zalety oraz wady, tak by na koniec powstał projekt, o którym marzyliście.

Dlaczego warto zdecydować się na architekta wnętrz w Katowicach?

Zastanawiacie się pewnie Państwo, dlaczego powinniście zdecydować się na współpracę właśnie z Lab Studio. Nasze projekty architektoniczne mówią same za siebie – stworzyliśmy już wiele udanych aranżacji wnętrz na całym Śląsku dla sektora prywatnego i publicznego, które nie tylko spełniały, ale niejednokrotnie i przewyższały oczekiwania klientów. Nieustannie śledzimy nowinki architektoniczne i trendy wnętrzarskie. Uważnie Was słuchamy, dzięki czemu powstają koncepcje „szyte na miarę”. Nie jesteśmy tylko dekoratorami; jesteśmy specjalistami, którzy doskonale znają się na swoim fachu i potrafią zaplanować każdą przestrzeń. Częstochowa, Katowice czy dowolny inny region Polski lub zagranicy – dojedziemy wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zaprojektowania nowoczesnego wnętrza!


Skontaktuj się z nami!